Dirbame nuo 1994 m.

 

 

 

 

 

 

Eksploatuojame

Vidaus dujotiekius

 

 

 

 

 

Projektuojame

Dujotiekio įvadus į gyvenamuosius namus

Apie mus

 UAB „Kuzmienė ir partneriai“ įkurta 1994 metais (iki 2012.02.29 buvusi I.Kuzmienės individuali įmonė). Įmonė buvo įkurta bendraminčių inžinierių dujininkų, nepabūgusių galimų sunkumų ir darbus pradėjusių nuo nulio.
Nuo 2001 m. liepos 12 dienos įmonė yra atestuota LR Aplinkos ministerijos (atestatas Nr.1822). Jai suteikiama teisė atlikti būsto, viešosios paskirties, pramonės gamybos ir kitos ūkinės veiklos statinių lauko ir vidaus dujotiekių bei dujų įrenginių pastatymo projektavimo ir montavimo darbus ypatingos svarbos objektuose.
Nuo 2000 m. balandžio mėn. 25 dienos įmonė turi Energetikos valstybinės inspekcijos leidimą (leidimas Nr.D-1177), kuris suteikia teisę užsiimti energetikos įrenginių eksploatavimo verslu.
Viena iš pirmųjų įmonė pradėjo montuoti vidaus varinius dujotiekius.
Projektavimo, statybos ir eksploatavimo darbus įmonėje atlieka aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie ne kartą stažavosi Prancūzijos, Vokietijos, Italijos, Slovakijos dujų įmonėse.
Nuo pat pirmųjų veiklos dienų, įmonė stengiasi visus darbus atlikti kokybiškai ir laiku.
Kokybė – tai ne tik nepriekaištingas darbų atlikimas, bet ir darbas tik aukštos kokybės ir sertifikuotomis medžiagomis, moderniausių technologijų naudojimas, investicijos į šias technologijas bei mechanizmus.
Statyba – rizikingas verslas, todėl įmonė laikosi pagrindinio principo, apsaugančio pačią įmonę ir joje dirbančius darbuotojus nuo bet kokių nelaimingų atsitikimų – visi įmonės objektai ir juose dirbantys darbuotojai yra apdrausti patikimose draudimo bendrovėse.

 
 

ESAME PROFESIONALAI


 
 
 
 
 

 
 
 

 
ESAME STIPRIAUSI


 

 

 
Mes dirbame su

smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti