Kontaktai

 

Marius Kuzma
Direktorius
Mob. tel. +370 687 37262
El.p. marius@kuzmieneirpartneriai.lt

Antanas Kuzma
Technikos direktorius
Mob. tel. +370 699 07237
El.p.
antanas@kuzmieneirpartneriai.lt


Mindaugas Bendinskas
Inžinerijos skyriaus vadovas
Inžinerinių sistemų (šildymo, vėdinimo, kondicionavimo, vandentiekio, priešgaisrinio vandentiekio,
buitinių ir lietaus nuotekų) montavimo, paleidimo, derinimo, techninės priežiūros organizavimas

Mob. tel. +370 686 95563
El.p.
m.bendinskas@kuzmieneirpartneriai.lt

Evaldas Kervys

Gamybos vadovas
Dujų tinklų ir vartotojų dujų sistemų
projektavimo, įrengimo organizavimas

Mob. tel. +370 699 06824
El.p.
evaldas@kuzmieneirpartneriai.lt 

Genrich Baranovskij
Dujų eksploatacijos vadovas
Bendrovės vidaus procesų organizavimas ir vykdymas
Mob. tel. +370 618 76856
El.p. genrich@kuzmieneirpartneriai.lt
Laimutė Rasikienė
Vyr. projektų vadovė
Bendrovės vidaus procesų organizavimas ir vykdymas
Mob. tel. +370 699 07218
El.p. laimute@kuzmieneirpartneriai.lt
Andrėjus Černikovas
Projektų vadovas

Pramoninių katilinių įrengimas,
vartotojo šilumos sistemų ir katilinių techninė priežiūra,

Mob. tel. +370 687 78520
El.p. andrejus@kuzmieneirpartneriai.lt

Vygintas Račinskas
Inžinierius
Mob. tel. +370 620 97352
El.p.
vygintas@kuzmieneirpartneriai.lt
Edvinas Gladkij
Dujotiekio projektavimas
Mob. tel. +370 648 33040
El.p.
edvinas@kuzmieneirpartneriai.lt
Daiva Naraškevičienė
Buhalterė
Mob. tel. +370 614 10832
El.p.
apskaitininkas.daiva@gmail.com

 
 
     

Erikas Daškevičius
Darbų vadovas
Inžinerinių sistemų (šildymo, vėdinimo, kondicionavimo,
vandentiekio, priešgaisrinio vandentiekio,

buitinių ir lietaus nuotekų) montavimas

Mob. tel. +370 675 20211
El.p.
erikas@kuzmieneirpartneriai.lt

Rimantas Martinkėnas
Darbų vadovas
Gaisro gesinimo sistemų,
pastato dujų sistemų montavimas

Mob. tel. +370 699 07326
El.p.
rimantas@kuzmieneirpartneriai.lt

Mindaugas Savickas 
Darbų vadovas
Lauko inžinerinių tinklų (dujotiekio, vandentiekio, nuotekų) montavimas
Mob. tel. +370 686 02733
El.p.
m.savickas@kuzmieneirpartneriai.lt


 


 

 

 

smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti