Kontaktai

 

Marius Kuzma
Direktorius
Mob. tel. +370 687 37262
El.p. marius@kuzmieneirpartneriai.lt

 

Antanas Kuzma
Technikos direktorius
Mob. tel. +370 699 07237
El.p.
antanas@kuzmieneirpartneriai.lt

 

Laimutė Rasikienė
Vyr. projektų vadovė
Mob. tel. +370 699 07218
El.p.
laimute.rasik@gmail.com

 

 
Ginta Kaniušaitė
Projektų vadovė
Mob. tel. +370 699 06821
El.p.
ginta@kuzmieneirpartneriai.lt


 

Eglė Bačkienė
Projektų vadovė
Mob. tel. +370 686 95563
El.p.
egle@kuzmieneirpartneriai.lt
 
 
Daiva Naraškevičienė
Buhalterė
Mob. tel. +370 614 10832
El.p.
apskaitininkas.daiva@gmail.com
 
 

Mindaugas Bendinskas
Darbų vadovas
(santechnikos darbų)

Mob. tel. +370 687 87216
El.p.
m.bendinskas@kuzmieneirpartneriai.lt

Šildymo, vėdinimo, kondicionavimo,
vandentiekio, priešgaisrinio vandentiekio,
buitinių ir lietaus nuotekų:
 - montavimas
 - paleidimas
 - derinimas
 - techninė priežiūra

Gintaras Kurmilavičius
Darbų vadovas
(vidaus dujotiekio)

Mob. tel. +370 699 06824
El.p.
info@kuzmieneirpartneriai.lt

Mindaugas Savickas 
Darbų vadovas
(požeminio dujotiekio)

Mob. tel. +370 686 02733
El.p.
m.savickas@kuzmieneirpartneriai.lt

Vidmantas Žemaitis
Inžinierius
Mob. tel. +370 651 65838
El.p.
info@kuzmieneirpartneriai.lt


Vytenis Radžiūnas 
Inžinierius
Mob. tel. +370 699 06628
El.p.
info@kuzmieneirpartneriai.lt


Vygintas Račinskas
Inžinierius
Mob. tel. +370 620 97352
El.p.
vygintas@kuzmieneirpartneriai.lt

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti